top of page

HASTA YORUMLARI

Biz aşırı memnunuz Merve Hanım'dan. Tesadüfen tanıştık. Bir kanal, 2-3 dolgu yaptırdık kendisine. Kızım dişçi fobisini Merve Hanım'la yendi. Çok sabırlı, çok ilgili. Kızım kendisinin yanın koşa koşa gitti. Dişle ilgili bir şey düşünmüyor. Bizimle olan iletişimi ve sohbeti iyiydi. Kızım çok sevdi, herkese tavsiye ediyorum. Son derece iyi, herkese önerdim. Giden arkadaşlarım da var. Alanı çocuk olmamasına rağmen, sadece birkaç kez çocuklarla çalışmış olmasına rağmen çok yakın ve ilgiliydi çocuklara karşı. Kızımın var olan şikayetleri tedavi ile geçti. İçimiz rahat, artık olası durumda Merve Hanım var diyoruz.
Z. H.
Merve Hanımla düzenliği gittiğim dişçimin pandemi döneminde kapanması üzerine tanıştım. Başta basit bir kanal tedavisi gibi başlayan işlemim dişimin değişik kök/kanal yapısı yüzünden polikilinikteki neredeyse her hekimin bir kere gelip baktığı bir sürece dönüştü. Gerek bu süreçte gerekse devamında yaptırdığım köprü, tek diş kaplaması ve diş temizliği işlemlerinde gayet ilgili, açıklayıcı ve sabırlıydı. Ölçü alırken defalarca kez kontrol ederek aldı. Zaten bu yüzden kalan işlemlerime de kendisiyle devam ediyoruz hala. İçtenlikle tavsiye ederim.
U.
Hem aşırı güleryüzlü hemde aşırı sabırlı bir hekim mükemmel bir protez uzmanı estetik ve işlev açısından kendininde hoşuna gitmeyen ve mutsuz edecek hiçbir işle eve yollamıyor tedavi süreci bittiğinde sadece dişlerle değil tüm vücutla gülmeyi öğretiyor adeta. Mutlu bir tedavi süreci isteyen herkesin tercih etmesi gerektiğini söyleyebilirim. Hem çok eğlenceli hem de cıvıl cıvıl bir hekim. Çok memnun kaldım. Estetik kaygımdan dolayı başvurup kendisininde uzman görüşüyle yepyeni dişlere sahip oldum. Sürekli fikir alışverişinde bulunup beraberce karar verip estetik ve kullanışlı dişlerleyim. Merve Altuntaş'a bunun için çok teşekkür ederim.
G.
Merve Hanım ile diş temizleme ile başlayan serüvenimiz kaplama ve 3 adet dolgu İle devam etti. Kendisinin özverili, samimi ve güven dolu yaklaşımı sayesinde yıllardır ertelemiş olduğum ağız sağlığıma tekrardan kavuşmuş oldum. Yapmış olduğu her uygulamadan çok memnun kaldım.Merve Hanım a ve ekibine sonsuz teşekkürler. Herkese mutlaka tavsiye ediyorum.
M.
Kızım 5 yaşında iken gittik. Gerçekten sabırlıydı, başka yere gitseydik belkide uğraşmazlardı. Korkmuştu kızım ama sağolsun Merve Hanım ilgili ve sabırlıydı.Memnun kaldık. Biz diş ağrısıyla geldik. Kanal tedavisi olması gerekiyordu. Kanal tedavisine başlandı. Şu an gayet iyi. Gayet anlaşılır şekilde bilgilendirdi bizi. Başka hastalara da tavsiye ederiz.
B.
Kendisine teşekkür ederim, çok memnun kaldım. Benim kanal tedavim ve dolgum vardı. Bir de porselen diş yaptırdım kanal tedavisinin yanına. Şikayetim ve tedavim hakkında detaylı bilgilendirildim. Tedavim gayet güzel oldu, herhangi bir sıkıntım yok. Yakın bir zamanda farklı bir diş tedavim için yine gelmeyi düşünüyorum. Merve Hanım'a teşekkürler.
U.
Hem aşırı güleryüzlü hemde aşırı sabırlı bir hekim mükemmel bir protez uzmanı estetik ve işlev açısından kendininde hoşuna gitmeyen ve mutsuz edecek hiçbir işle eve yollamıyor tedavi süreci bittiğinde sadece dişlerle değil tüm vücutla gülmeyi öğretiyor adeta. Mutlu bir tedavi süreci isteyen herkesin tercih etmesi gerektiğini söyleyebilirim. Hem çok eğlenceli hem de cıvıl cıvıl bir hekim. Çok memnun kaldım. Estetik kaygımdan dolayı başvurup kendisininde uzman görüşüyle yepyeni dişlere sahip oldum. Sürekli fikir alışverişinde bulunup beraberce karar verip estetik ve kullanışlı dişlerleyim. Merve Altuntaş'a bunun için çok teşekkür ederim.
G.
Merve Hanım'a diş yaptırdım. Zirkonyum kaplama, kanal tedavisi ve diş çekimi oldum. Daha sonrasında hiçbir sıkıntı yaşamadım. Kendisini çok sevdim. Hastaya karşı davranışı mükemmel.
N.
Ben Merve Hanım'da yaptırdığım işlemlerden çok memnun kaldım, güven veriyor. İkinci bir doktor arayışına girmenize gerek kalmıyor. Bundan sonraki işlemlerimizde de kendisine geleceğiz.Ben 20lik dişimi çektirdim, diş etimde kesme işlemi oldu. Diş taşı temizlettim. Annemin de alt üst bütün protez dişlerini ve porselen kaplamalarını yaptı. Mükemmel oldu annemin dişleri. Şu an yemesi içmesi de gayet iyi.
E.
Merve Hanım, harika bir doktor, ben çok memnun kaldım dişlerimden. Dişlerimi yapmadan önce bilgilendirme yapıldı.S abit kaplamayla protez yapıldı. Üste sabit protez, alta çıkarılabilir protez yapıldı. Tedavim bitti, dişlerimi rahatlıkla kullanabiliyorum.
N.
Erim Bey'den çok memnun kaldım, çok teşekkür ediyorum kendisine. Diş diplerimde kistler vardı, ameliyatla onlar temizlendi.Kendisi çok güzel diş çekimi yaptı. Hiç canım yanmadan titiz şekilde yaptı.Daha önce farklı yerlere de gitmiştim, korkuyla gittim ama Erim Bey'den çok memnun kaldım.Bana 5 tane de implant yapıldı. 1 ay oldu ve hiçbir şekilde ağrı acı hissetmedim.İlgisi ve alakasıyla, herşeyiyle çok memnun kaldım.
E.
Erim Bey'in eli gayet hafifti. 4 tane 20lik dişimi çektirdim. Hiçbir acı ağrı hissetmedim, gayet profesyonelce yaptı. İşlem öncesinde açıklayıcı, net şekilde bilgilendirdi.Uygulanacak şeylerden bahsetti.Diş taşı temizliği yapıldı.Kendisini beğendiğim için tekrar tercih edeceğim bir hekim.
M.
Gömülü 20'lik dişim ve %80 kırık olan dişim için gittim kendisine. Daha önce gittiğim bir doktor 2 dişi çekip hemen implantı takalım demişti. Erim Bey bu işlemin beni zorlayacağını, aynı zamanda iyileşme sürecinin gecikeceğini, uzun vadede benim için ne sonuçlar doğuracağını çok detaylı anlattı. İyi ki de Erim Bey'i dinlemişim. Hastanın rahatını ve süreci düşünerek yönlendirmeler yapıyor. İşlem sonrası nasıl olduğumu sordu. İlgilendi. Hastaya yaklaşımı, ilgisi ve hasta takibi harika. Bundan sonra her sorunumda kendisi ile devam edeceğim. Çok çok memnun kaldım.
G.
20'lik diş çekimi için gittim. Sorunsuz çekti. İyileşme sürecim de rahattı. Hastaya karşı ilgili bir doktor. Yaptığı işlemleri detaylı olarak açıklayan ve anlık bilgi veren bir hekim. Bir 20'lik diş çekimim daha var. Yine Erim Bey'i tercih ediyor olacağım.
Ö.
İki tane diş çekimi ve iki tane dolgum yapıldı ve çok memnun kaldım. Öncelikle işine saygısı olan bir insan. Gerçekten diş çekimi benim için çok zor diye düşünürken eli çok hafifti. Hiçbir şekilde nasıl çektiğini anlamadım. Klinik çok temizdi. Kendisi çok kibar, naif bir beyefendi.Annemi de arkadaşlarımı da kendisine yönlendirdim.
Ç.
Erim Bey bu zamana kadar gördüğüm en iyi diş hekimlerinden bir tanesi. Kendisi becerikli ve işini çok iyi birisi. Kendimi ve ailemi tamamen Erim Bey'e emanet ediyorum. Farklı bir doktora emanet etmeyi hiç düşünmedim. Diş temizliği ve diş dolgusu işlemleri yapıldı. Yapılan işlemlerden memnun kaldım.
B.
Diş etlerimde olan problemden dolayı Erim Bey'e muayene oldum. Kendisi konusunda uzman, düzgün ve hastasını rahatlatacak şekilde açıklamalarda bulunan bir doktor. Diş eti operasyonu ve diş taşı temizliğimi ağrısız olacak şekilde tamamladı. Kendisinden memnun kaldım. Erim Bey'i herkese tavsiye edebilirim. Kendisi genç yaşına rağmen konusunda uzman bir hekim.
R.
Erim Bey'den genel olarak memnun kaldım. Kendisinin hastaya karşı olan ilgisi ve bilgilendirme konusunda çok başarılıydı. Diş taşı temizliği yapıldı. Yapılan tedaviden memnun kaldım.
B.
Erim Bey diş etimle alakalı problemlerimi çözdü. Diş taşı temizliği ve 20'lik diş çekimimi yaptı. Kendisi eli hafif, çok iyi bir hekim. Erim Bey'i herkese tavsiye ediyorum.
G.
Erim Bey çok nazik ve işinde çok başarılı bir doktor. Dolgu ve kanal tedavimi yaptı. Yapılan tedavilerden memnun kaldım. Kendisi, işlem öncesinde ve sonrasında bilgilendirip, ilgilendi.
F.
Dişlerimden çok mutsuzdum.Tuğçe hanıma tel tedavisi için gittim ve 1.5 sene tedavim sürdü.Dişlerimin bitmiş halini gören herkes hayran kaldı.Her randevuda ilgisi ve alakasıyla beni hep rahatlattı.Kendisine bana özgürce bir gülüş sağladığı için ne kadar teşekkür etsem az.Sizinle empati yapabilen çok iyi bir doktor aynı zamanda kendisi bir arkadaş gibi. Herkese tavsiye ederim emin ellerdesiniz
A. K.
Yaklasik 6 ay önce seffaf plakla ortodonti tedavisine basladim. Tugce Hanim'la bir tanidik vasitasiyla tanisma firsatim oldu, surec ve bu uygulama hakkinda oncesinde bilgim yoktu. Beni cok rahat hissettirdi ve guven verdi. Belki de bu tedaviye Tugce Hanim olmasa hic baslamazdim. Ilk kez duydugum bir teknik oldugu icin faydasi konusunda tedirginlik yasamistim ancak simdiden umdugumdan fazla degisimler soz konusu. Tedavi sonrasi guzel gulusumun mimari olacaksiniz Tugce Hanim, hersey icin simdiden cok tesekkurler.
B. N.
Dişlerimi küçükken çektirmediğim için çok fazla çift dişim vardı onları halledince hemen Tuğçe Abla'ya geldik ve 2 yıl süren tedaviye o gün başladık. Dişlerim çok yamuktu ve gömülü diş problemim de vardı. Kulağa diş teli diyince korkunç geliyor ama hiç öyle bir süreç yaşamadım. Poliklinikte herkes çok güler yüzlüydü ve bizimle güzel ilgilendiler. Tuğçe Abla'yla da braket lastiklerinin rengini seçmek eğlenceliydi. Onun dışında tedavi süreci çok iyi geçtiği ve bir sıkıntı olmadığı için gömülü diş ameliyatına girmek zorunda da kalmadım ve dişlerim sorun olmadan çıktılar. Diş tellerim de çıktıktan sonra sonuç gerçekten çok çok güzeldi. Dişlerim çok düzgündü ve resmen inci gibiydi. Herkese çok teşekkür ediyorum tekrardan.
G.K.
Mükemmel bir klinik gerçekten. Güler yüzlü karşılamaları ve çok güzel ilgilenen doktorlarla birlikte kesinlikle güvenerek dişlerinizi emanet edebilirsiniz. Tuğçe Hanım'a ayrıca çok teşekkür etmek isterim burdan da. Hem kişilik hem de iş etiği açısından. 
Melike P.
Fazla yamuk dişlere sahiptim, diş telinden çok korkuyordum. Tuğçe hocam sayesinde şeffaf plağın varlığını öğrenip denemeye karar verdim. Bu süreçte ilgisi ve pozitifliği beni çok rahatlattı. Bir diş hekimine sevilerek gidileceğinin kanıtı olabilir. Her zaman güler yüzlü ve sabırlı birisi iyi ki tanıdıdım diyebilirim ÇOK MEMNUNUM KESİNLİKLE TAVSİYE EDİYORUM.
G.
Dişlerimden çok mutsuzdum ama bir türlü cesaret edemiyordum yaptırmaya ve Tuğçe Hanım'a ilk gittiğimde o kadar sevecen davrandı ki tüm korkularım gitti. İlk anda güvenebileceğimi anladım çok güler yüzlü, bilgili en önemlisi çok ilgilenen bir doktor. 1.5 senelik tedavi sürecimden sonra tellerimin çıkmasıyla birlikte o kadar güzel bir diş dizimim olmuştu ki.. Tüm o süreçte yanımda olduğu için kendisine çok teşekkür ederim.. Her tel tedavisi düşünen insanın gitmesi gereken bir hekim..
S. S.
Çocuğumun çene problemi ve dişlerinde bozukluklar vardı. Tuğçe hanımla tedaviye başladık. Tedavimiz bitmek üzere cocugumun özgüveni yerine geldi.randevumuzda sorularımızı ilgiyle dinledi ve cevapladı. İşini severek yapıyor.Korkulan yere gün sayarak gidiyoruz Kendisine ve çalısanlara çok teşekkür ederim.
B. B.
Dişlerim çarpık olduğu için tel taktırdım. 1,5 yılın sonunda tedavim sonlandı ve dişlerim çok güzel oldu Tuğçe hanım'a çok teşekkür ediyorum güler yüzü tatlı dili ve sıcakkanlılığı için başarılar diliyorum
H. Y.
Oğlumun çene problemi vardı. Tuğçe Hanım'a tavsiye üzerine gittik. Güler yüzü ve pozitif enerjisi ile bizi karşıladı ve çok mükemmel bir tedavi süreci geçirdik. Emekleri ödenmez. Tedavimiz oğlumda bitti çok güzel bir diş yapısına sahip oldu. Sıra küçük kızımda. Kendisini gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. Emeklerine sağlık
 
T.
Ortodonti tedavisi için başvurduğum Tuğçe hanım tanıdığım en tatlı diş doktoru olabilir. Yaptığı her işlemde iyi olup olmadığımızı sorar ve güler yüzüyle ağrısız acısız bir seans olur. 2 yıl boyunca hiçbir sorun yaşamadan tedavimi bugün sonlandırdık. Gerçekten çok içime sindi. Çabaları ve göstermiş olduğu nezaket için çok teşekkür ederim ve tavsiye ederim.
C. İ.
bottom of page